W dniach 10-11 czerwca 2024 odbyło się IV Doroczne Interdyscyplinarne Seminarium Doktoranckie pod patronatem JM Rektora Politechniki Opolskiej.

W seminarium wzięli udział Doktoranci Szkoły Doktorskiej Politechniki Opolskiej oraz Doktoranci i Pracownicy VSB Ostrava (Republika Czeska). Prezentowali się doktoranci I-go i II-go roku Szkoły Doktorskiej. Szczególnie dla doktorantów II-go roku było to ważne wystąpienie ponieważ jesienią 2024 roku ich dotychczasowy dorobek realizowany w ramach prac doktorskich zostanie oceniony w ramach oceny śródokresowej przez zewnętrznych ekspertów dziedzinowych – profesorów dyscypliny w jakiej realizowany jest doktorat.

Plakaty prezentujące tematykę realizowanych prac doktorskich dostępne są pod następującym adresem: https://edysk.po.edu.pl/index.php/s/MobZ27W5xZe6oaJ